Avaleht E-pood Kandmine Võrkkiigekeskus Pirita perekool Ostukorv Kontakt
Est In English Vene keeles
 
   
  Tellimisinfo
Prindi

   Telli uudiskiri
 
Sisesta oma e-posti aadress
 

 
 
 

TELLIMINE

* Kui olete sobiva toote leidnud, sisestage välja soovitud kogus ja vajutage ostukorvi-märgile.
* Jaotuse Ostukorv alt saate lisatud tooteid vaadata ja tellimuse ära saata.
* Kahe tööpäeva jooksul saadame Teile meiliga tellimuskinnituse. Peale kinnituse saatmist hoiame tooteid broneerituna 5 tööpäeva ja raha mittelaekumisel tellimus tühistatakse. NB! Palun ärge kandke raha meie arvele enne tellimuskinnituse saamist.
* Postitus toimub 2-5 tööpäeva jooksul pärast raha laekumist meie a/a-le.


Tellides valige sobiv postitusviis. !! Soovitud pakiautomaadi nimi kirjutage telllimisvälja "info"-lahtrisse. Alltoodud näited aitavad Teil orienteeruda saatekulus. Saatekulu on ära näidatud  ka tellimuskinnituses, mille saate peale tellimuse tegemist.
Välismaale saatmises ja väga raskete saadetiste puhul (nt riputiste kandejalad) lepime eraldi kokku.
NB! siin toodud näidetes on arvestatud toote kaalu koos pakendi ja kasutusjuhenditega, nii et toode ise võib olla oluliselt kergem.


XS kuni 5cmx36cmx45cm (2.59) säärised, bambustekikesed, mähkimislinad, titeriided.                                                                                                    S kuni 12 cm*60cm*60 cm (2.99€) Linalapse valikust mahuvad siia kõik pikad kootud linad, trikoolinad, rõngaslinad, mei tai,  märsid, Amazonase SmartCarrier kotid, suurte ja väikeste riideesemed.

M kuni 20cm*60cm*cm (3.99 €) Bondolino, Manduca ja kõik L suuruses pulgata rippkiiged, Relax ja Tonga rippkiiged.
L kuni 38 cm*60cm*60cm (4.89 €) kõik XL suuruses pulgata rippkiiged.                                                                                                                                                                      XL kuni 60cmx36cmx60cm 

SmartPostiga ei saa tulenevalt pikkusest saata hälle (v.a. Kangoo), ripptoole (v.a.Relax) ja pulgaga rippkiikesid (v.a. Tonga).
 

                                                                                                                                                                                                                                            

 Hinnakirja vt siit
 

Kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda, siis palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel saates e-kirja info@linalaps.ee või helistades telefonil 5210001. Juba teele saadetud kauba tühistamiseks tagastab ostja kauba puutumatul kujul ja tasub tagastamisega seotud kulud. Kui Linalaps OÜ ei saa mingil põhjusel ostja tellimust täita, siis kohustub ta ostjaga ühendust võtma ning tagastama raha 5 tööpäeva jooksul.

 

 MÜÜGITINGIMUSED

Linalapse e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Linalaps.ee veebipoest ostes kehtib Teile tellitud toote tagastusõigus 14 tööpäeva jooksu alates kauba kättesaamisest, koos toote eest tasutud summa ja kauba kättesaamisega seotud postikulu tagastusega OÜ Linalaps poolt. Tagastada saab toodet, mis on kasutamata, mille pakend on alles ja märgistused terved. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient (kuni 10.- euro ulatuses). Linalaps OÜ tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksitusega. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@linalaps.ee..

Kui kaup ei vasta tellimusele, on saabunud rikutult või esineb sellega muid probleeme, siis palun võtke ühendust aadressil info@linalaps.ee . Kui eksimus on Linalaps OÜ poolne, siis asendame vale kauba või tagastame raha 5 tööpäeva jooksul.

Ostetud toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Kui kaubal ilmneb puudus, mis ei ole põhjustatud toote valest kasutamisest või toote kulumisest, on Teil vastavalt tarbija seadusele õigus kahe aasta jooksul pärast toote ostmist (arve/ostutseki alusel) esitada pretensioon.

 

 

.

 
     
  Linalaps OÜ  a/a 221023924117  Valguta 7, Tallinn 11913  Tel. 5210001  www.linalaps.ee  info@linalaps.ee    Kvaliteetne kodulehekülg